Gra wstępna jest często lekceważona i pomijana przez facetów, podczas gdy dla kobiet jest ona bardzo istotna. Jeśli ty lub twój partner popełniacie te błędy to najlepiej jak najszybciej to zmienić. Poniżej zamieściliśmy 8 cennych porad kierowanych głównie do mężczyzn z których powinni skorzystać…

1. Gra wstępna to nie sprint, zapamiętaj!

Pośpiech w przypadku gry wstępnej jest twoim największym wrogiem. Jeśli twoja gra wstępna polega na całowaniu jej szyi przez kilka sekund, a potem przeskakujesz od razu w dolne rejony, to robisz to źle. Musisz wykazać się większą kreatywnością i zaliczyć więcej przystanków na drodze do celu.

2. Ciesz się grą wstępną

Kobieta wyczuje, czy gra wstępna sprawia Ci przyjemność, czy może robisz to tylko dlatego, że tak wypada. Staraj się, podsycaj atmosferę, ale bądź przy tym wyluzowany.

3. Nie bój się odezwać!

Odpowiednio dobrane słowa, wypowiedziane w odpowiednim momencie są niezwykle podniecające dla kobiet w trakcie gry wstępnej. Jednak powinny być one naturalne, więc daruj sobie zapamiętane zwroty. Jeśli mimo to nie wiesz, w jaki sposób się odezwać to zacznij od wydawania jakichkolwiek dźwięków, twój głos na pewno zadziała podniecająco.

Czytaj dalej na następnej stronie…

Total
24
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*