Związek i życie z niewłaściwym mężczyzną to prawdziwa udręka dla kobiety. Być może z początku nie dostrzegasz w nim to co złe, bądź wierzysz, że uda Cie się go naprawić. Niestety możesz się boleśnie pomylić, przez co Twoje życie zamieni się w pasmo nieszczęść. Aby tego uniknąć zapoznaj się z 9 najgorszymi typami mężczyzn i nigdy nie planuj z nimi swojego życia.

1. Pan Zakompleksiony

Taki mężczyzna może mieć kompleksy związane ze swoim wyglądem, pracą, zarobkami, czy osiągnięciami. Życie z nim to porażka, ponieważ stale będzie próbował dowartościowywać się kosztem innych. Jego częste fochy, pretensje, jad, ciągłe narzekanie, a jednocześnie brak jakiejkolwiek próby zmiany swojej aktualnej sytuacji może wpłynąć bardzo negatywnie na Ciebie i Twoje życie.

2. Pan Nieodpowiedzialny

Ten typ faceta nie dopuszcza Cię do swojego życia. Nie opowiada o tym co dzieje się w jego pracy i nie wspomina o swoich planach na przyszłość. Również często jest niesłowny. Potrafi przeprosić, ale tylko po to, żebyś dała mu spokój, po czym ponownie będzie robił to samo. Życie z takim mężczyzną to ciągła niepewność i stres.

3. Pan Maminsynek

To facet dla którego mamusia to kobieta numer jeden w jego życiu. Nie potrafi podjąć żadnej ważnej decyzji bez konsultacji z rodzicielką. Co więcej, jeśli nie spodobasz się mamusi swojego ukochanego, to masz przerąbane, serio! Istnieje również ryzyko, że będąc już małżeństwem, jego mama nie zniknie z Waszego życia, a wręcz przeciwnie, będzie jej w nim dużo, dużo za dużo.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie…

Total
333
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*