Niezwykle trudno dziś o związek idealny, obrazujący nasze wcześniejsze wyobrażenia i pragnienia na temat udanej relacji. W pogoni za pieniądzem, w dobie błahych priorytetów i braku czasu na podejmowanie wiążących, dojrzałych decyzji, wielu mężczyzn nie chce bawić się w „chodzenie”, pragnąc korzystać z dóbr młodości i wolności. Czasami jednak faceci potrafią bardzo dobrze udawać miłość, chcąc czerpać garściami z przywilejów wynikających z bycia w związku, nie obiecując jednak niczego w zamian. Jeżeli czujesz się niepewnie w obecnej relacji, zobacz 6 wskazówek, które mówią o tym, że on prawdopodobnie traktuje Cię jak zabawkę!

1. Nie okazuje Ci czułości w miejscach publicznych

Kiedy jesteście blisko, jego dłonie niemalże nie mogą się od Ciebie odkleić, ale kiedy w pobliżu są inni ludzie (a w szczególności jego znajomi), on stoi obok i nawet nie myśli o tym, aby złapać Cię za rękę? Jeśli mężczyzna unika w towarzystwie sygnałów, które mogłyby wskazywać na jakąś szczególną zażyłość między Wami, to znak, że traktuje Cię bardziej jak kumpla lub… alternatywę dla rozrywki.

2. Flirtuje z Tobą, ale nic z tego nie wynika

Masz wrażenie, że gadka niesamowicie się klei? Czujesz pokrewieństwo dusz, dużo uśmiechasz się do ekranu, nie możesz doczekać się każdego zbliżenia? Istnieje spora grupa mężczyzn, która pięknie włada słowem (na Facebooku, w smsach), obiecują pyszne kolacje i upojne noce, wysyłając swoje zdjęcia i opisując dokonania na siłowni, ale… nic poza tym. Nie angażuj się w relację z taką osobą i nie oczekuj zbyt wiele. To bardziej niż pewne, że ten koleś pisze w ten sposób nie tylko z Tobą – on po prostu dobrze się bawi, uwodząc kilka dziewczyn jednocześnie.

Ciąg dalszy na następnej stronie…

Total
68
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*