Zastanawiałaś się kiedyś ilu facetów zraniłaś w swoim życiu, albo ilu mężczyzn zraniło Ciebie? Świadomie, nieświadomie? Okazuje się, że o Twoim wybranku wiele może powiedzieć jego znak zodiaku. W dalszej części artykułu poznasz więcej szczegółów.

1. Ryby

Ryby nie okazują miłości w słodki i romantyczny sposób przez co mogą ranić na różne sposoby, robiąc z siebie przy tym ofiarę. Nie potrafią przyznać się do błędu. Ich partnerzy są zaskoczeni tym, jak Ryby potrafią być chłodne i obojętne w pewnych sytuacjach.

2. Wodnik

Wodnik potrafi przy Tobie flirtować z inną osobą, aby chwilę później powiedzieć jak bardzo Cię kocha. Co ważne – on wcale nie robi tego nieświadomie. Natomiast, gdy zrywa, robi to z poczuciem wyższości, ale nie w miejscu publicznym.

3. Baran

Baran z reguły szybko się zakochuje, ale równie szybko traci zainteresowanie drugą osobą. Gdy zrywa, druga osoba nie do końc rozumie, co jest prawdziwym powodem jego decyzji. Koniec związku nie jest dla niego katastrofą, dość szybko funkcjonuje jak gdyby nigdy nic. W efekcie tego, druga osoba czuje, że nic nie znaczyła w jego życiu. Warto również wiedzieć, że sprowokowany Baran jest ostry w słowach, co może dotkliwie zranić drugą osobę podczas jakiejkolwiek kłótni.

Nie znalazłaś szukanego znaku? Przejdź na następną stronę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*