środa, Marzec 20, 2019
 • Po godzinach
More
  Strona główna Po godzinach Ciekawostki 6 głównych błędów popełnianych przez facetów w łóżku

  6 głównych błędów popełnianych przez facetów w łóżku
  Intymność w związku to prawdziwa sztuka. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy w łóżku są wspaniałymi kochankami. Niestety dość często zdarza się, że panowie popełniają błędy, których kobiety nie cierpią. Poniżej zostały one wymienione.

  1. Szybki numerek? Czasami to świetny pomysł, ale nie zawsze!

  Wszystko zależy od miejsca i sytuacji. Szybki numerek w miejscu publicznym? Na samą myśl kobieta będzie podniecona. Jeśli jednak będąc w domu, w łóżku, facet bez żadnej rozgrzewki chce się kochać to popełnia błąd. Kobieta potrzebuje uwagi mężczyzny i uwielbia jak rozpala ją do czerwoności przed zbliżeniem.

  2. Uważaj z pieszczotami, lepiej, aby nie były bolesne!

  Łechtaczka jest najbardziej czułym miejscem w ciele kobiety. Dlatego tak ważne jest odpowiednie uciskanie, aby wywołać rozkosz, a nie ból. Mężczyzna powinien być delikatny oraz skupiony na zachowaniu partnerki. Jeśli nie jest pewien, czy jej się podoba, powinien poprosić ukochaną o wskazówki. Ona zdecydowanie to doceni.

  Czytaj dalej na następnej stronie…  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...