środa, Marzec 20, 2019
 • Po godzinach
More
  Strona główna Po godzinach 12 rzeczy, które robią mężczyźni jeśli są głęboko zakochani!

  12 rzeczy, które robią mężczyźni jeśli są głęboko zakochani!
  Stosunki damsko-męskie byłyby o niebo prostsze, gdybyśmy potrafiły czytać w umysłach naszych mężczyzn. Od razu byśmy wiedziały, który z nich czuje do nas coś więcej niż tylko sympatię, a który jest nami totalnie niezainteresowany. Oszczędność czasu i nerwów.

  Bywa, że kobiety są zdane wyłącznie na własną intuicję. Jeśli jednak nauczysz się wnikliwie obserwować facetów i poprawnie interpretować wysyłane przez nich sygnały, w mig będziesz wiedziała, co dany chłopak do Ciebie czuje.

  Oto 13 sygnałów, na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę. Jeśli facet zachowuje się właśnie w ten sposób, świadczy to, że jest w Tobie zakochany po uszy i nie myśli o żadnej innej kobiecie!

  1. Mówi o przyszłości

  Rozmawiacie niezobowiązująco, gdy nagle chłopak rzuca: „A jakie masz plany na wakacje? Może gdzieś razem wyskoczymy?”. Albo opowiada ci, że chciałby się za kilka lat przeprowadzić do Wielkiej Brytanii i pyta, czy widziałabyś siebie w tym państwie. On myśli o tobie bardzo serio!

  2. Zmienia się dla Ciebie

  Wspomniałaś mimochodem, że lubisz facetów z brodą, i chłopak nagle zaczął zapuszczać zarost. Albo zachwyciłaś się na wystawie męską bluzą i kilka dni później on przyszedł w niej na wasze spotkanie. To oczywiste, że coś jest na rzeczy. Jemu bardzo, ale to bardzo na tobie zależy!

  3. Jest zazdrosny

  Kiedy tylko wspominasz o miłym sąsiedzie, facet najeża się i wynajduje milion jego wad. Gdy zachwycasz się muskulaturą Davida Beckhama, chłopak tylko przewraca oczami i mówi, że mięśnie piłkarza to tylko Photoshop. Jego zazdrość to najlepszy dowód na to, jak bardzo się w tobie zadurzył.

  4. Szuka pretekstu do spotkań

  Facet ciągle wymyśla absurdalne powody, żeby tylko się z tobą zobaczyć sam na sam? Proponuje, że pójdzie z tobą na zakupy? Twierdzi, że ma ci coś ważnego do pokazania, po czym okazuje się, że nie chodziło o nic istotnego? On ewidentnie cię kocha!

  Kolejne na następnej stronie:  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...