niedziela, Marzec 24, 2019
More
  Strona główna Plotki „Zmasakrował mi twarz. Byłam pewna, że mnie zabije”. Znany trener personalny pobił...

  „Zmasakrował mi twarz. Byłam pewna, że mnie zabije”. Znany trener personalny pobił swoją dziewczynę. Został ujęty przez policję.
  „Zmasakrował mi twarz, połamał nos, rozciął łuk brwiowy, obił ręce i nogi, bił moją głową o podłogę” – opisuje swój dramat Katarzyna Dziedzic, partnerka Miłosza P., znanego trenera personalnego z Gdańska. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

  To, co przydarzyło się Katarzynie, obiegło media społecznościowe i wstrząsnęło internautami. Zdjęcia zmasakrowanej twarzy 26-latki trafiły do Instagramu. Pęknięta czaszka, rozcięty łuk brwiowy, posiniaczenie i złamany nos – to efekty pobicia, którego miał się dopuścić 36-letni partner kobiety.

  Na Instagramie profil „Prawda” opublikował wyznanie Katarzyny Dziedzic. Opisała w nim, że w ostatnią sobotę została dotkliwie pobita przez swojego partnera Miłosza P. Mężczyzna jest znanym trenerem personalnym z Trójmiasta.

  Więcej na kolejnej stronie:  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Z takimi kobietami faceci nigdy nie chcieliby znaleźć się w łóżku…

  ..a pewnie z którąś z nich i tak już byli… #1. Maniaczka „Zamknąłeś okno? Zamknąłeś drzwi? Przekręciłeś klucz? Na pewno nikt nie wejdzie? A nie będzie...