Michał Wiśniewski znalazł się na dnie. Kiedyś był największą gwiazdą polskiej sceny muzycznej – teraz jest bankrutem. Chociaż miał ogromny majątek, nie potrafił zabezpieczyć swojej przyszłości i roztrwonił go. Obecnie zupełnie się poddał…

W czasach największej popularności lider zespołu Ich Troje zarabiał wielkie pieniądze. Był tak bogaty, że na koncerty latał swoim własnym helikopterem. Te czasy to dla Wiśniewskiego już tylko wspomnienie. Artysta zupełnie się w życiu poddał.

Dziś Michał Wiśniewski jest bankrutem. Chociaż w ciągu 10 lat swojej kariery zarobił ok. 35 milionów złotych, to teraz nie tylko jest bez pieniędzy, ale również ma masę długów, z którymi zupełnie nie potrafi sobie poradzić.

W tej sytuacji muzyk nie miał wyjścia – ogłosił upadłość konsumencką i chce zacząć wszystko od zera. To oznacza, że jego majątek trafi w ręce syndyka, a zobowiązania finansowe (np. wobec banków lub ZUS-u) będą pokrywane ze zlicytowanych rzeczy.

„Ja mimo tego, że jestem w trakcie upadłości i próbuję zacząć wszystko od zera, to myślę, że mam większy skarb niż te całe pieniądze. Pieniądze przychodzą same. Jak ciężko pracujesz, to będziesz je miał. To nieważne, czy akurat pracujesz na kasie w Biedronce” – powiedział wokalista w rozmowie z serwisem Weszło.com.

W jaki sposób Michał Wiśniewski stracił wszystkie pieniądze? Zobacz na kolejnej stronie jaką fortunę stracił!

2 comments

  1. Michał Wiśniewski to normalny człowiek jak każdy.Szkoda mi tego faceta.Ma talent i potrzebuje wsparcia.Może spotka jeszcze w życiu szczęście i się obudzi.Trzymam za Ciebie Michał kciuki.Nie daj się i zacznij od nowa.Pozdrawiam

  2. „Pieniądze przychodzą same. Jak ciężko pracujesz, to będziesz je miał. To nieważne, czy akurat pracujesz na kasie w Biedronce”.

    Errr…. ile pokolen trzeba pracowac na kasie w Biedronce, zeby odlozyc 1 milion zl (nie mylic z zarobic)? Co ten pan pitoli?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*