środa, Marzec 20, 2019
More
  Strona główna Plotki Justyna Żyła oszukana przez Niecika? "Klip miał ukazać się dopiero w maju"

  Justyna Żyła oszukana przez Niecika? „Klip miał ukazać się dopiero w maju”
  Dzień po „Tańcu z gwiazdami” w sieci ukazał się klip z udziałem Justyny Żyły, co zaskoczyło ją samą. – To moje przedsięwzięcie i ja decyduję, kiedy wypuszczam klip. Teledysk był nakręcony już dawno – tłumaczy w rozmowie z nami Tomasz Niecik.

  Piątkowy wieczór nie był zbyt udany dla Justyny Żyły.Ostra krytyka ze strony Iwony Pavlović i przytyki do życia prywatnego sprawiły, że gwiździe było na prawdę przykro. Internauci, którzy zazwyczaj nie szczędzą Justynie słów krytyki, tym razem stanęli w jej obronie. Swoimi komentarzami dodali uczestniczce show dużo otuchy.

  Niestety, następnego dnia o poranku do sieci trafił nowy klip Tomasza Niecika do piosenki „Gdzie ci herosi?”. Okazało się, że gwiazdą teledysku jest Justyna Żyła, która wcieliła się w rolę księżniczki. Udział Żyły w tym projekcie dodatkowo podkręcił emocje, które nie opadły jeszcze po występie w „Tańcu z Gwiazdami”. Wiele osób zadało sobie pytanie: „Dziewczyno, po co to robisz?”. Niedługo Justyna Żyła zacznie wyskakiwać z lodówki.

  Więcej i teledysk na następnej stronie >>>  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...