środa, Marzec 20, 2019
More
  Strona główna Plotki Justyna Żyła ostro odpowiada mężowi. Kolejny raz wywleka brudy

  Justyna Żyła ostro odpowiada mężowi. Kolejny raz wywleka brudy
  To dość publicznego prania brudów. Tak zarzekała się jeszcze jakiś czas temu Justyna Żyła. Szybko jednak zmieniła zdanie, bo nie chciała pozostawić bez komentarza słów swojego męża. Piotr Żyła w jednym z programów telewizyjnych skomentował przyczyny rozpadu ich małżeństwa. Justyna wyciąga „ciężkie działa”.

  W programie „Uwaga. Kulisy sławy” żona Piotra Żyły odniosła się do oświadczenia skoczka. Przypomnijmy, że mąż Justy jako powód rozpadu ich małżeństwa wskazywał ich ciągłe kłótnie: – Przyszedł czas, żeby podsumować to, co do tej pory się działo, a pojawiło się kilka nieprawdziwych informacji na mój temat. Informacja o kochance, w ogóle nie wiem skąd, tak naprawdę się wzięła, bo to nie było tak, że wyprowadziłem się z domu i zostawiłem rodzinę. To jest całkowitą nieprawdą. Po prostu z Justyną od dłuższego czasu tak naprawdę kłóciliśmy się o wszystko. Jak przyjeżdżałem z zawodów, zgrupowań, każdą wolną chwilę spędzaliśmy na kłótni – wyjaśnił skoczek.

  Skoczek powiedział także, że…

  O tym przeczytasz na kolejnej stronie:  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...