środa, Marzec 20, 2019
 • Miłość
 • Po godzinach
More
  Strona główna Po godzinach Osoby posiadające te znaki zodiaku najczęściej ranią ukochane osoby!

  Osoby posiadające te znaki zodiaku najczęściej ranią ukochane osoby!
  Zastanawiałaś się kiedyś ilu facetów zraniłaś w swoim życiu, albo ilu mężczyzn zraniło Ciebie? Świadomie, nieświadomie? Okazuje się, że o Twoim wybranku/wybrance wiele może powiedzieć jego/jej znak zodiaku. W dalszej części artykułu poznasz więcej szczegółów.

  1. Wodnik

  Wodnik potrafi przy Tobie flirtować z inną osobą, aby chwilę później powiedzieć jak bardzo Cię kocha. Co ważne – on wcale nie robi tego nieświadomie. Natomiast, gdy zrywa, robi to z poczuciem wyższości, ale nie w miejscu publicznym.

  2. Ryby

  Ryby nie okazują miłości w słodki i romantyczny sposób przez co mogą ranić na różne sposoby, robiąc z siebie przy tym ofiarę. Nie potrafią przyznać się do błędu. Ich partnerzy są zaskoczeni tym, jak Ryby potrafią być chłodne i obojętne w pewnych sytuacjach.

  3. Baran

  Baran z reguły szybko się zakochuje, ale równie szybko traci zainteresowanie drugą osobą. Gdy zrywa, druga osoba nie do końc rozumie, co jest prawdziwym powodem jego decyzji. Koniec związku nie jest dla niego katastrofą, dość szybko funkcjonuje jak gdyby nigdy nic. W efekcie tego, druga osoba czuje, że nic nie znaczyła w jego życiu. Warto również wiedzieć, że sprowokowany Baran jest ostry w słowach, co może dotkliwie zranić drugą osobę podczas jakiejkolwiek kłótni.

  Więcej znaków na kolejnej stronie:  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...