Wygodne łóżko we własnym domu niezmiennie pozostaje najpopularniejszym miejscem seksualnych igraszek. Jak podgrzać atmosferę w sypialni? Świetną grą wstępną jest bitwa na poduszki. Zwycięzca wybiera np. formę pieszczot, którymi chce zostać zaspokojony. Decyduje też, kto będzie tego wieczora bardziej aktywny w łóżku.

Nie bójmy się również przebieranek. Jednak pamiętajmy, że muszą one podniecać zarówno kobietę, jak i mężczyznę. Jeśli na faceta działa strój niegrzecznej uczennicy czy pielęgniarki, a kobieta czuje się w nim komicznie, zamiast erotycznego nastroju, pojawią się frustracje.

Plaża

Igraszki na piasku to jeden z najpopularniejszych motywów w filmach pornograficznych. Trudno się dziwić, ponieważ wiele osób marzy o chwili namiętności w tak uroczych „okolicznościach przyrody”.

Jednak bardzo ważny jest wybór właściwego miejsca. Lepiej unikać publicznych plaż na Florydzie, o czym kilka miesięcy temu przekonała się Elissa Alvarez i jej partner Jose Caballero. Para została skazana na dwa i pół roku więzienia za uprawianie seksu na oczach innych plażowiczów, w tym kilkuletniej dziewczynki. Sądu nie przekonały argumenty kochanków, że nie robili nic zdrożnego, a Elissa tak naprawdę… tańczyła, siedząc na swoim partnerze.

Więcej miejsc na kolejnych stronach:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*