środa, Marzec 20, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość Zdaniem mężczyzn 7 najlepszych miejsc do uprawiania miłości

  Zdaniem mężczyzn 7 najlepszych miejsc do uprawiania miłości
  Wygodne łóżko we własnym domu niezmiennie pozostaje najpopularniejszym miejscem seksualnych igraszek. Jak podgrzać atmosferę w sypialni? Świetną grą wstępną jest bitwa na poduszki. Zwycięzca wybiera np. formę pieszczot, którymi chce zostać zaspokojony. Decyduje też, kto będzie tego wieczora bardziej aktywny w łóżku.

  Nie bójmy się również przebieranek. Jednak pamiętajmy, że muszą one podniecać zarówno kobietę, jak i mężczyznę. Jeśli na faceta działa strój niegrzecznej uczennicy czy pielęgniarki, a kobieta czuje się w nim komicznie, zamiast erotycznego nastroju, pojawią się frustracje.

  Plaża

  Igraszki na piasku to jeden z najpopularniejszych motywów w filmach pornograficznych. Trudno się dziwić, ponieważ wiele osób marzy o chwili namiętności w tak uroczych „okolicznościach przyrody”.

  Jednak bardzo ważny jest wybór właściwego miejsca. Lepiej unikać publicznych plaż na Florydzie, o czym kilka miesięcy temu przekonała się Elissa Alvarez i jej partner Jose Caballero. Para została skazana na dwa i pół roku więzienia za uprawianie seksu na oczach innych plażowiczów, w tym kilkuletniej dziewczynki. Sądu nie przekonały argumenty kochanków, że nie robili nic zdrożnego, a Elissa tak naprawdę… tańczyła, siedząc na swoim partnerze.

  Więcej miejsc na kolejnych stronach:  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...