środa, Marzec 20, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość Twój znak zodiaku zdradza, jakie są Twoje największe obawy bycia z kimś...

  Twój znak zodiaku zdradza, jakie są Twoje największe obawy bycia z kimś w związku!
  Większość ludzi dąży do znalezienia w swoim życiu prawdziwej miłości. Pragną jej, chcą doświadczyć, ale również często się jej boją. Dlaczego? Na to pytanie nie ma jednej, dobrej odpowiedzi. Okazuje się jednak, że znaki zodiaku w pewnym stopniu definiują nasze największe obawy dotyczące bycia z kimś w związku. Odnajdź swój znak zodiaku poniżej i sprawdź, czy utożsamiasz się z przytoczonymi informacjami.

  Koziorożec

  Koziorożec obawia się, że nie będzie dostrzegany przez partnera. Nie jest w stanie zaakceptować ograniczania, uciszania i życia „w klatce”.

  Strzelec

  Strzelec boi się porównywania z innymi partnerami. Jest spokojny, ale nigdy nie zgodzi się ze stwierdzeniem, że jest mniej wyjątkowy niż inni.

  Skorpion

  Skorpion to osoba przebojowa, która chce żyć swoim życiem, według własnych zasad. Czego w takim razie boi się w miłości? Rutyny i stagnacji…

  Jeszcze nie znalazłaś swojego znaku zodiaku? Przejdź na następną stronę…  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...