środa, Marzec 20, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość Tego chce doświadczyć większość mężczyzn w łóżku! Nawet jeśli nie mówią o...

  Tego chce doświadczyć większość mężczyzn w łóżku! Nawet jeśli nie mówią o tym głośno…
  Są takie męskie marzenia, o których nie mówi się zbyt często głośno, a które są w głowie wielu mężczyzn. Należą do nich między innymi marzenia seksualne – faceci pragną różnych rzeczy, trójkątów, przebieranek, dzikości, współżycia z nieznajomymi osobami… Przygotowaliśmy dziś dla Was 6 rodzajów seksu, o którym marzy większość mężczyzn!

  1. Seks w trójkącie

  Jedna piękna i naga kobieta w łóżku, to szczyt marzeń seksualnych większości mężczyzn. A dwie.. to szczęście nie do opisania. Zdobyć jedną z nich, to przyjemna nagroda dla faceta., ale świadomość, że obie pragną uprawiać z nim seks i nie są niczym skrępowane, sprawia, że on odlatuje w kosmos z przyjemności.

  2. Seks z nieznajomą

  To może być zupełnie przypadkowa, atrakcyjna kobieta, którą zobaczył w centrum handlowym lub znana gwiazda filmowa, którą zobaczył na plakacie będąc ostatnio w kinie. Może nie być nawet w „jego typie”, ale w jego wyobraźni jest nieznajomą, którą pragnie usidlić i zdobyć, jak typowy samiec.

  Czytaj dalej na następnej stronie…  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...