niedziela, Marzec 24, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość Te znaki zodiaku nigdy nie stworzą szczęśliwego związku!

  Te znaki zodiaku nigdy nie stworzą szczęśliwego związku!
  2. Lew + Skorpion

  Oba te znaki łączy pasja i potrzeba fizycznej bliskości. Lew potrzebuje partnera, który rozpieszcza jego ego i bezwarunkowo podziwia, natomiast Skorpion w takim związku często uważa, że tylko jeden partner kocha drugiego, że nie ma wzajemnego uczucia. To tylko kwestia czasu, aż pojawią się kłótnie o to, że jedna ze stron nie jest wystarczająco troskliwa i wyrozumiała.

  3. Koziorożec + Baran

  Początkowo te dwa znaki są dla siebie bardzo atrakcyjne. Oba są ambitne i zorientowane na cel. Koziorożec jest jednak bardziej wyrachowany, dokładny w szczegółach i metodyczny w swoim podejściu do życia. Baran z kolei zawsze musi osiągnąć cel, który sobie założył. To połączenie daje wybuchową mieszankę, która eksploduje w namiętnym, pełnym pasji związku.

  Jest jednak pewne ale. Niestety te dwa znaki nie zbudują długoterminowej relacji. Głównie za sprawą tego, że Koziorożec po bliższym poznaniu zacznie postrzegać Barana, jako nieodpowiedzialną, lekkomyślną osobę, która podejmuje pochopne decyzje w życiu zawodowym, czy prywatnym.

  Czytaj dalej na następnej stronie…  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Z takimi kobietami faceci nigdy nie chcieliby znaleźć się w łóżku…

  ..a pewnie z którąś z nich i tak już byli… #1. Maniaczka „Zamknąłeś okno? Zamknąłeś drzwi? Przekręciłeś klucz? Na pewno nikt nie wejdzie? A nie będzie...