2. Lew + Skorpion

Oba te znaki łączy pasja i potrzeba fizycznej bliskości. Lew potrzebuje partnera, który rozpieszcza jego ego i bezwarunkowo podziwia, natomiast Skorpion w takim związku często uważa, że tylko jeden partner kocha drugiego, że nie ma wzajemnego uczucia. To tylko kwestia czasu, aż pojawią się kłótnie o to, że jedna ze stron nie jest wystarczająco troskliwa i wyrozumiała.

3. Koziorożec + Baran

Początkowo te dwa znaki są dla siebie bardzo atrakcyjne. Oba są ambitne i zorientowane na cel. Koziorożec jest jednak bardziej wyrachowany, dokładny w szczegółach i metodyczny w swoim podejściu do życia. Baran z kolei zawsze musi osiągnąć cel, który sobie założył. To połączenie daje wybuchową mieszankę, która eksploduje w namiętnym, pełnym pasji związku.

Jest jednak pewne ale. Niestety te dwa znaki nie zbudują długoterminowej relacji. Głównie za sprawą tego, że Koziorożec po bliższym poznaniu zacznie postrzegać Barana, jako nieodpowiedzialną, lekkomyślną osobę, która podejmuje pochopne decyzje w życiu zawodowym, czy prywatnym.

Czytaj dalej na następnej stronie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*