środa, Marzec 20, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość Te znaki zodiaku nigdy nie stworzą szczęśliwego związku!

  Te znaki zodiaku nigdy nie stworzą szczęśliwego związku!
  W każdym związku wymagane jest wzajemne zrozumienie między partnerami, a poczucie szczęścia i komfortu zapewnia, że relacja jest obiecująca. Gdy wszystko dobrze się układa, często partnerzy chcą zamieszkać razem, aby zobaczyć, czy są stworzeni do wspólnego, codziennego życia. Bardzo dobrze kiedy ten krok okazuje się sukcesem, gorzej gdy po wspólnym zamieszkaniu dotykają was ciągłe nieporozumienia i kłótnie, które mogą zakończyć się rozstaniem. Jak tego uniknąć? Mianowicie zanim podejmiecie decyzje o dzieleniu czterech kątów, warto poznać swoje cechy osobowości. A je z kolei w znaczny sposób definiują znaki zodiaku. Okazuje się, że pewne połączenia znaków w związku są z góry skazane na porażkę. Oczywiście zawsze może być wyjątek od reguły, ale pewnie jesteś ciekawa o jakich połączeniach mówimy. Wszystkiego dowiesz się na kolejnych stronach artykułu.

  1. Bliźnięta + Panna

  Oba te znaki doskonale się komunikują i taki związek może być naprawdę cudowny, ale tylko przez chwilę. Panna ma bardzo praktyczne podejście do życia, natomiast Bliźnięta są pewnego rodzaju myślicielami, którzy lubią dzielić się pomysłami i swoją opinią na dany temat. Panna z racji, że ma niski poziom tolerancji na odmienne spojrzenia na dany temat, to może wielokrotnie się irytować podczas życiowych decyzji z Bliźniętami. Te dwa znaki mają po prostu kontrastujące osobowości, które nie sprawdzą się w długoterminowym związku.

  Czytaj dalej na następnej stronie…  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...