niedziela, Marzec 24, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość Potrzeby faceta w związku, czyli lista 11 rzeczy, czego ON oczekuje od...

  Potrzeby faceta w związku, czyli lista 11 rzeczy, czego ON oczekuje od Ciebie!
  Pewnie nie raz słyszałaś, albo sama wypowiadałaś słowa, że facetom chodzi tylko i wyłącznie o jedno. Jest w tym trochę prawdy, jednak mężczyźni bardzo mocno potrafią odróżnić wiązanie się z kimś a przelotny romans. W tym drugim faktycznie chodzi tylko o jedno, natomiast w pierwszym przypadku sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, do tego stopnia, że bardzo słabo spełniane potrzeby łóżkowe nie muszą doprowadzić do rozstania, ponieważ inne potrzeby biorą górę! Oto zbiór 12 głównych oczekiwań facetów wobec kobiet z którymi się wiążą.

  My kobiety myślimy, że tylko i wyłącznie my jesteśmy trudne w obsłudze. Jednak bardzo się mylimy, każdy bardziej inteligentny facet bywa równie skomplikowany. Artykuł ten jest świetną odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego on mnie zostawił? Przecież w łóżku było nam tak dobrze!”

  1. Będziesz go podziwiać

  Facet potrzebuje być chwalonym, kiedy coś mu się uda, osiągnie awans w pracy, albo uda wygra ze swoją drużyną mecz w piłkę. Zdziwiłabyś się ile związków się przez to rozpadło. Jeśli nieustannie go krytykujesz prędzej czy później zniechęcisz go do siebie. Zrób sobie rachunek sumienia i zadaj sobie pytanie kiedy po raz ostatni powiedziałaś mu, że jest taki męski albo dla Ciebie jest najlepszy. Codziennie drobne gesty czynią cuda!

  2. Będziesz lubiła jego znajomych i rodzinę

  Przyjaciele są bardzo ważni dla mężczyzny. Stanowią część jego życia, zwłaszcza ci, z którymi trzyma się od wielu lat. Rzadko zdarza się tak, że lubimy wszystkich. Czasami nawet nie mamy konkretnego powodu, aby kogoś nie lubić, ale jednak tak się dzieje. Mimo wszystko postaraj się zrobić, co w twojej mocy, aby ich akceptować i mieć z nimi koleżeński kontakt.  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Z takimi kobietami faceci nigdy nie chcieliby znaleźć się w łóżku…

  ..a pewnie z którąś z nich i tak już byli… #1. Maniaczka „Zamknąłeś okno? Zamknąłeś drzwi? Przekręciłeś klucz? Na pewno nikt nie wejdzie? A nie będzie...