Umawiasz się z jakimś mężczyzną już od jakiegoś czasu ale zaczynasz dostrzegać, że ten facet cię olewa, wiedz, że Panom zdarzają się takie zachowania. Jest ono wynikiem często różnych powodów. Być może on cię testuje. Sprawdza czy w ogóle Tobie na nim zależy. Jest jednak również możliwość, że przestało mu zupełnie zależeć albo aktualnie waha się co dalej z waszym związkiem.

Czujesz, że tracisz grunt pod nogami, a bardzo zależy ci na tym facecie bo ma w sobie coś unikalnego, nic straconego, jeśli będziesz wiedzieć co robić to jest duża szansa aby uratować tą relację. Twój facet nagle udaje, że dla niego nie istniejesz? Przeczytaj te 8 punktów a będziesz wiedzieć co zrobić aby zmienić jego zachowanie:

 

1. Wywołaj w nim delikatną zazdrość

 

Zacznij więcej przebywać w towarzystwie płci przeciwnej. Możesz też się zastanowić jak ma się on o tym dowiedzieć. Zrób tak aby przypadkowo zobaczył cię z innym facetem, kiedy śmiejesz się i świetnie bawisz. Tylko nie przesadź, ponieważ czymś takim możesz osiągnąć skutek przeciwny do zamierzonego.

Więcej porad na kolejnych stronach:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*