W dzisiejszych czasach wiele związków damsko-męskich jest opartych na egoizmie, niedojrzałości i chorej dominacji jednej ze stron. Część z nas tkwi również w toksycznych związkach, które wysysają z nas całą energię i chęci do życia. Jeśli jesteś nieszczęśliwa ze swoim mężczyzną, sprawdź, czy nie jesteś kobietą kochającą za bardzo.

1. W dzieciństwie miałaś nieczułych opiekunów i szukasz kogoś podobnego

Ponieważ w dzieciństwie nie otrzymałaś od rodziców czy opiekunów zbyt wiele czułości i uwagi, szukasz osoby uczuciowo niedostępnej by móc dokonać cudu. Czarodziejskim środkiem ma być Twoja miłość.

2. Podświadomie szukasz mężczyzny, którym będziesz mogła zaopiekować się

To dość częste zachowanie u kobiet, które wychowały się w rodzinach dysfunkcyjnych – rodzice byli alkoholikami, narkomanami lub w domu występowała przemoc. Kobieta kochająca za bardzo nierzadko poszukuje mężczyzny, który wymaga w jej oczach opieki – jest chory, bez grosza przy duszy, wieje od niego chłodem lub po prostu wygląda na bezradnego. Często są to też mężczyźni, którzy otwarcie przyznają, że nie potrafią kochać. Typ kobiety, o której piszemy, pragnie obdarować nieszczęśnika swoją mądrością, pasją i miłością od zaraz.

Ciąg dalszy na następnej stronie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*