środa, Marzec 20, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość Dlaczego bycie zołzą jest atrakcyjne?

  Dlaczego bycie zołzą jest atrakcyjne?
  „Mężczyźni kochają zołzy”, mówi tytuł książki, która stała się kilka lat temu bestsellerem. Sherry Argov w 100 punktach wyjaśnia, dlaczego kobiety nazywane „zołzami” są tak bardzo atrakcyjne w oczach wielu mężczyzn. Jeśli wciąż szukasz odpowiedzi na to pytanie, koniecznie czytaj dalej!

  1. Zołza jest pewna siebie

  Kobieta-zołza zna swoją wartość. Ma absolutną świadomość tego, że nie jest idealna, ale wie również, że posiada wiele istotnych zalet. Potrafi być urocza, eksponując swoje atuty i nie rozpacza nad cellulitem na udach czy zmarszczkami przy oczach. Stara się akceptować siebie, a to z kolei przekłada się na pewność co do własnej wartości.

  2. Zołza jest miła

  Wielu osobom wydaje się, że bycie zołzą oznacza bycie kobietą wredną, złośliwą i niesympatyczną. Błąd! Zołza zawsze jest miła. Cechuje ją również uprzejmość i wysoka kultura osobista. Taka kobieta wie, czym jest asertywność i spokój, dlatego zyskuje szacunek i posłuch zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

  Ciąg dalszy na następnej stronie…  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...