środa, Marzec 20, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość Czego boimy się w czasie stosunku? 10 rzeczy, przez które odechciewa nam...

  Czego boimy się w czasie stosunku? 10 rzeczy, przez które odechciewa nam się bliskości
  Kobiety, podobnie jak mężczyźni, czują strach przed seksem i wcale nie chodzi o ewentualny ból podczas stosunku. Miłość fizyczna wiąże się bowiem nie tylko z przyjemnością, ale także stresem. Kobieta jest obnażona, bezbronna i poddaje się instynktowi. Nie da się zaprzeczyć, że facet widzi ją w całej odsłonie. Jej nagie ciało, emocje i sposób, w jaki seks przeżywa. To intymne doświadczenie może być źródłem ogromnej satysfakcji i sprawić, że partnerzy będą sobie bliżsi niż kiedykolwiek. Z drugiej strony właśnie przez tę intymność stosunek budzi strach i rodzi wiele pytań.

  Portal dailystar.co.uk przytoczył wyniki badania przeprowadzonego na 900 kobietach z Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Wszystkie zostały zapytane o to, czego najbardziej boją się podczas seksu.

  Na podstawie ich wypowiedzi można wyróżnić 10 największych obaw.

  1. On nie będzie chciał założyć prezerwatywy

  Zdarza się, że facet nie chce założyć kondoma, bo uważa, że stosunek przerywany jest w porządku. Za pewnik uznaje, że jeszcze nigdy nie przydarzyła mu się wpadka. Niestety nigdy nie można mówić o stuprocentowej pewności. Nawet w przypadku założenia kondomu, a co dopiero stosunku przerywanego. Najgorsze jest to, że nawet stali partnerzy wzbraniają się przed stosowaniem tego zabezpieczenia. Przyjemność jest dla nich najważniejsza.

  Więcej obaw na kolejnych stronach:  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...