środa, Marzec 20, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość 6 rzeczy, których zakochany mężczyzna nigdy nie powie swojej kobiecie

  6 rzeczy, których zakochany mężczyzna nigdy nie powie swojej kobiecie
  Nie od dziś wiadomo, że mężczyzna, któremu zależy na kobiecie i który myśli o niej poważnie, zachowuje się zupełnie inaczej niż ten, który pragnie jej jedynie doraźnie w momencie, gdy akurat ma na to ochotę. Faceta, który jest zakochany, zdradzają nie tylko gesty, ale i słowa. Czego nie usłyszy nigdy kobieta z ust mężczyzny, który ją ceni?

  1. Nie powie, że ktoś go dzisiaj podrywał

  Bo po co? To jak drażnienie wilka i sprawdzanie jego granic. Istnieje grupa mężczyzn, która uwielbia testować cierpliwość drugiej osoby i nieustannie badać jej reakcje na tego typu stwierdzenia. Wynika to prawdopodobnie z ich niskiego poczucia własnej wartości, dlatego próbują sami siebie przekonać o tym, że skoro inna kobieta zwraca na nich uwagę, to z pewnością trafiłyście na ogromny skarb.

  2. Nie będzie chwalić się podbojami z przeszłości

  Bo wie, że może Cię tym zranić. Mężczyzna, który kocha kobietę, nie będzie odczuwał potrzeby chwalenia się przed nią ilością dziewczyn, z którymi był w łóżku. Najzwyczajniej w świecie odetnie ten etap swojego życia, chcąc spędzić ten właściwy z jedyną kobietą u swojego boku.

  Ciąg dalszy na następnej stronie…  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...