Nie od dziś wiadomo, że mężczyzna, któremu zależy na kobiecie i który myśli o niej poważnie, zachowuje się zupełnie inaczej niż ten, który pragnie jej jedynie doraźnie w momencie, gdy akurat ma na to ochotę. Faceta, który jest zakochany, zdradzają nie tylko gesty, ale i słowa. Czego nie usłyszy nigdy kobieta z ust mężczyzny, który ją ceni?

1. Nie powie, że ktoś go dzisiaj podrywał

Bo po co? To jak drażnienie wilka i sprawdzanie jego granic. Istnieje grupa mężczyzn, która uwielbia testować cierpliwość drugiej osoby i nieustannie badać jej reakcje na tego typu stwierdzenia. Wynika to prawdopodobnie z ich niskiego poczucia własnej wartości, dlatego próbują sami siebie przekonać o tym, że skoro inna kobieta zwraca na nich uwagę, to z pewnością trafiłyście na ogromny skarb.

2. Nie będzie chwalić się podbojami z przeszłości

Bo wie, że może Cię tym zranić. Mężczyzna, który kocha kobietę, nie będzie odczuwał potrzeby chwalenia się przed nią ilością dziewczyn, z którymi był w łóżku. Najzwyczajniej w świecie odetnie ten etap swojego życia, chcąc spędzić ten właściwy z jedyną kobietą u swojego boku.

Ciąg dalszy na następnej stronie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*