niedziela, Marzec 24, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość 6 rzeczy, których żadna szanująca się kobieta nie zmieni specjalnie dla swojego...

  6 rzeczy, których żadna szanująca się kobieta nie zmieni specjalnie dla swojego faceta!
  Każda relacja wpływa na obie strony w mniejszy lub większy sposób. Wzajemne poznawanie się sprawia, że w pewien sposób zmieniamy nabyte nawyki i przyzwyczajenia, chcemy też podobać się drugiej stronie i staramy się często dostosować do jej oczekiwań czy próśb. Są jednak kwestie, których nigdy, przenigdy nie powinnaś zmieniać dla mężczyzny. Ciekawa, o jakich mowa? Czytaj dalej!

  1. Zainteresowań

  „Do what you love and do it often” – mówi znane angielskie hasło. Jeśli kochasz coś naprawdę i sprawia Ci to ogromną przyjemność, nie rezygnuj z tego tylko dlatego, ze ktoś nie podziela Twojej pasji lub zainteresowań. Chodzisz na pole dance i czujesz, że wpływa to na Ciebie dobrze? Twój facet twierdzi jednak, że to zajęcia uwłaczające kobiecości i wstyd mu za Ciebie? Nigdy, przenigdy nie zmieniaj swoich zainteresowań dla kogoś, tylko dlatego, że ta osoba ich nie rozumie.

  Ciąg dalszy artykułu znajdziesz na następnej stronie…  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Z takimi kobietami faceci nigdy nie chcieliby znaleźć się w łóżku…

  ..a pewnie z którąś z nich i tak już byli… #1. Maniaczka „Zamknąłeś okno? Zamknąłeś drzwi? Przekręciłeś klucz? Na pewno nikt nie wejdzie? A nie będzie...