środa, Marzec 20, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość 6 rzeczy, których mężczyzna nie wybaczy kobiecie

  6 rzeczy, których mężczyzna nie wybaczy kobiecie
  Choć mężczyźni starają się niemalże z każdej opresji wychodzić obronną ręką, czasami zdarzają się sytuacje, z którymi nawet oni nie potrafią sobie poradzić. Są kwestie, które faceci znoszą naprawdę źle i których nie potrafią wybaczyć kobietom. Jeśli jesteście ciekawe, o czym dokładnie mowa, czytajcie dalej!

  1. Zdrada

  Szczególnie z najlepszym przyjacielem. To chyba najgorszy cios, jaki kobieta może zadać mężczyźnie. Faceci to terytorialne stworzenia – wszelkie flirty z innymi kolesiami również nie są wskazane.

  2. Komentowanie niskich zarobków

  To naprawdę drażliwy temat. Miarą męskości w opinii wielu facetów jest stan rzeczy i dobrobyt. Jeśli on z jakiś względów żyje skromnie, nie posiada własnego mieszkania, samochodu, markowych ubrań czy drogiej biżuterii, a Ty na każdym kroku próbujesz mu to wypomnieć, on w końcu nie wytrzyma i pęknie. Będzie czuł się gorszy i stłamszony.

  Czytaj dalej na następnej stronie…  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...