niedziela, Marzec 24, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość 10 wstydliwych męskich pragnień, do jakich żaden się nie przyzna

  10 wstydliwych męskich pragnień, do jakich żaden się nie przyzna
  Tak naprawdę każdy mężczyzna marzy o tym, żeby jego kobieta dowiedziała się o tych sekretnych zachciankach… Byleby nie od niego.

  1. Nietypowy masaż

  Dla większości mężczyzn wyznanie to jest zbyt żenujące. Dlatego kobietom nawet nie przychodzi do głowy, że ich partnerzy marzą o masażu… prostaty. Najlepiej tuż przed orgazmem. Takie pieszczoty sprawiają, że mężczyzna odlatuje. To nie wszystko. Chociaż zazwyczaj panom wystarczy zewnętrzna stymulacja prostaty poniżej moszny, to niektórzy fantazjują o… masażu przez odbyt. Trudno im się dziwić, że wstydzą się o tym mówić. Trzeba być naprawdę blisko ze swoją partnerką i czuć się w 100% pewnym jej miłości i akceptacji, żeby przełamać strach przed wyśmianiem lub byciem uznanym za kryptogeja – właśnie tego panowie obawiają się najbardziej. Bogatsze o tę wiedzę kobiety mogą teraz zaskoczyć swoich ukochanych. Pamiętajcie jednak, że stymulacja gruczołu sprawia panom przyjemność i jest całkowicie bezbolesna, jeśli zaczniecie go szukać już w fazie erekcji.

  Czytaj dalej na kolejnych stronach…  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Z takimi kobietami faceci nigdy nie chcieliby znaleźć się w łóżku…

  ..a pewnie z którąś z nich i tak już byli… #1. Maniaczka „Zamknąłeś okno? Zamknąłeś drzwi? Przekręciłeś klucz? Na pewno nikt nie wejdzie? A nie będzie...