środa, Marzec 20, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość 10 powodów dla których mężczyzna może zdecydować się Cię zdradzić!

  10 powodów dla których mężczyzna może zdecydować się Cię zdradzić!




  Mnóstwo kobiet przez to przeszło. Żyły w mogłoby wydawać się szczęśliwym związku z mężczyzną, którego bardzo kochały i tu nagle BUM! Ich najdroższy mężczyzna, któregoś pięknego dnia je zdradził

  Na początku była złość, poczucie krzywdy, a potem przychodziła refleksja i pytanie „dlaczego zdradził?”. Oto 10 powodów dlaczego mężczyzna mógł zdradzić:

  1. Bo seks stał się nudny lub w ogóle go nie ma

  Wielu mężczyzn uważa, że długoletnie relacje potrafią wyssać z kobiety popęd płciowy. Kiedy mężczyzna inicjuje pieszczoty, jego ukochana zaczyna wymigiwać się bólem głowy lub innymi dolegliwościami. Po kilku nieudanych próbach, pod pretekstem „zostania dłużej w pracy”, szuka pocieszenia w ramionach innej.

  2. Bo ona mnie zdradziła

  Tak, zdarzają się takie sytuacje, kiedy to kobieta z jakiegoś powodu dopuściła się zdrady. Mężczyźni reagują na tę wiadomość różnie, ale zdarzają się tacy, którzy postanawiają odpłacić pięknym za nadobne. Jest to dla nich jedyny możliwy sposób, aby wyzbyć się złości i tym samym potwierdzić swoją męskość.

  Niektórzy mężczyźni zdradzają w kolejnych związkach, gdy wcześniej zostali zranieni przez nieuczciwą kobietę, którą bardzo kochali. W ten sposób chcą odegrać się na całej populacji kobiet.



  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...