Mnóstwo kobiet przez to przeszło. Żyły w mogłoby wydawać się szczęśliwym związku z mężczyzną, którego bardzo kochały i tu nagle BUM! Ich najdroższy mężczyzna, któregoś pięknego dnia je zdradził

Na początku była złość, poczucie krzywdy, a potem przychodziła refleksja i pytanie „dlaczego zdradził?”. Oto 10 powodów dlaczego mężczyzna mógł zdradzić:

1. Bo seks stał się nudny lub w ogóle go nie ma

Wielu mężczyzn uważa, że długoletnie relacje potrafią wyssać z kobiety popęd płciowy. Kiedy mężczyzna inicjuje pieszczoty, jego ukochana zaczyna wymigiwać się bólem głowy lub innymi dolegliwościami. Po kilku nieudanych próbach, pod pretekstem „zostania dłużej w pracy”, szuka pocieszenia w ramionach innej.

2. Bo ona mnie zdradziła

Tak, zdarzają się takie sytuacje, kiedy to kobieta z jakiegoś powodu dopuściła się zdrady. Mężczyźni reagują na tę wiadomość różnie, ale zdarzają się tacy, którzy postanawiają odpłacić pięknym za nadobne. Jest to dla nich jedyny możliwy sposób, aby wyzbyć się złości i tym samym potwierdzić swoją męskość.

Niektórzy mężczyźni zdradzają w kolejnych związkach, gdy wcześniej zostali zranieni przez nieuczciwą kobietę, którą bardzo kochali. W ten sposób chcą odegrać się na całej populacji kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*