środa, Marzec 20, 2019
 • Miłość
More
  Strona główna Miłość 10 porad prosto z sypialni, które sprawią, że nigdy nie będziecie mieli...

  10 porad prosto z sypialni, które sprawią, że nigdy nie będziecie mieli siebie dość
  Czasem najciemniej pod latarnią. Wystarczy zmienić niewiele, aby uzyskać wielkie efekt. Wchodzisz w to? Proste sztuczki, które podkręcą każdy (nudny czasami) seks i sprawią, że będziecie sobą nienasyceni. Miła perspektywa na nadchodzący weekend, nieprawdaż?

  W łóżku czasem trzeba trochę poeksperymentować, ażeby nie popaść w rutynę i zagasić to miłe ciepełko namiętności, które jest na początku relacji. Oczywiście nie zawsze będzie różowo, ale wystarczy zmienić kilka rzeczy, które dotąd wydawały się nie do zmienienia i już. Kto nie próbuje ten nie zyskuje! Z tej okazji krótki wierszyk, który powinien was zmobilizować do łóżkowych zmian- ,,trąci ta miłość spokojem, białą kartką papieru. Pustą i smutną. Trąci ta bliskość opanowaniem jakie ma w sobie martwy listeczek na wietrze…A wystarczyłoby tylko odgarnąć me włosy spadające z czoła i mocniej docisnąć swe ciało gdy jesteś nad moimi oczyma pochylony…”MP

  1. Odpowiedni klimat to podstawa

  To kosztuje grosze, a może zmienić wasze nastawienie do seksu. Spróbuj stworzyć klimat z erotycznych, subtelnych filmów. Proponujemy przygotować sypialnię, dodając je romantyzmu. Zasłoń zasłony, wybierz czerwoną lampkę nocną. Zaopatrz się w świece, nastrojową muzykę, kadzidełka. To ty sama wiesz, co twój ukochany lubi najbardziej. Ważne jest aby już sam klimat przywoływał ochotę na seks, kojarzył się z odprężeniem i namiętnością.

  Więcej porad na kolejnych stronach:

  2. Nastaw budzik

  Rozpocznij dzień dobrym i namiętnym seksem… Wspólna pobudka jest świetnym pomysłem na początek dnia. Nastaw więc budzik na wcześniejszą godzinę tak, byście znaleźli czas na wspólne wiwatowanie. To doda wam energii na cały dzień… i sprawi, że będziecie sobą nienasyceni!

  3. Erotyczne obietnice

  Wykorzystaj telefon do podniesienia napięcia w sypialni. Jeśli w tym dniu masz ochotę na sex to zacznij go inicjować sama! Opisz partnerowi, co z nim zrobisz kiedy wróci z pracy, wyślij zdjęcie w nowej bieliźnie, niespodziewanie zaproś do wspólnej kąpieli po pracy. Napisz mu to wszystko! Dbajcie o ten element zaskoczenia! Nic nie przełamie nudy i rutyny tak, jak ekscytacja związana z erotyczną niespodzianką, którą mu obiecałaś.

  4. Koniec starych przyzwyczajeń

  Powiedz baj, baj starym przyzwyczajeniom! Zdecydowanie odradzamy pozycję misjonarską. Jest passe! Leżenie na plecach kojarzy się tylko z jednym- nudą, nudą i jeszcze raz wielką nudą! Jeżeli chcesz, aby on był mocno podniecony, musisz wzbudzić w sobie energię i chęć do działania. Wybierz pozycję, której dawno albo wcale nie testowaliście!

  5. Złap go tam gdzie nigdy go nie łapiesz

  Ciągle tylko szyja, usta, kark i tak wkoło? O nie, to trzeba zmienić. Dostarczyć facetowi nowych doznać! Proponujemy pośladki! Zrób tak: gdy się kochacie, złap swoją dłonią jeden z jego pośladków i poruszaj nim w rytm waszego seksu. To bardzo odważny ruch, ale uwierz – dla niego nieziemsko przyjemny…Zapytaj go po fakcie!

  6. Facet też ma punkt G

  Tak, męski punkt G istnieje i jest bardzo prosty w zidentyfikowaniu! Znajduje się on w głębi odbytu, na wewnętrznej ściance, około 6 centymetrów od zwieracza. Możesz go pobudzić na dwa, bardzo proste sposoby. Opiszemy tylko jeden, bardziej przyjemny.

  1: Od zewnątrz – mocno uciskając dwoma palcami jego wejście do odbytu.

  To może wydawać się nieco przerażające, ale spróbuj i obserwuj jego reakcję. Będzie nienasycony, będzie błagał o więcej….

  7. Pora na zmianę miejsca

  Ta rada wymaga nieco pracy, ale skutek jest niesamowity i z bardzo dużymi fajerwerkami! Proponujemy zrobić o tak: wyjdźcie nie tylko ze swojej sypialni, ale także domu… Zarezerwuj pokój w hotelu na jedną noc. Nowe łóżko budzi nowe pragnienia i daje nowe możliwości. Prysznic w hotelowej łazience da jeszcze większe pole do popisu. To nie jest wcale kosztowna sprawa.

  8. Kuchnia w sypialni

  Bita śmietana, lody, polewa toffi, cukierki…Smakowicie brzmi, prawda? Masz coś z tych rzeczy w domu? Proponujemy zatem zabawę w SMAKOSZA CIAŁA. Zjedzcie deser w sypialni, podczas którego w roli talerzy występują wasze ciała… Lody, bita śmietana,polewa owoce… Spraw, by on jadł ci nie tylko z ręki…

  9. Tak mi dobrze

  Używaj w sypialni nie tylko ciała, ale również słów. Jednym z najbardziej przyjemnych i podniecających sposobów jest mówienie o własnych uczuciach na głos, podczas seksu. Taka sytuacja podnieca faceta i podbudowuje jego ego. Pozwala poczuć się wyjątkowym…

  10. Towarzysz na którym można polegać

  Żeby seks był przyjemny nic nie powinno boleć, uwierać ani drapać. Jeśli masz problem z suchością pochwy to zawsze trzymaj w szafce obok łóżka nawilżający lubrykant. Można go stosować w różnych miejscach i większość z nich jest jadalna. Wiecie co z nim robić?  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...