Ponad miesiąc temu do mediów przedostała się informacja o aresztowaniu syna popularnego gwiazdora muzyki disco polo. 27 grudnia ubiegłego roku, Daniel M. awanturował się w komisariacie na białostockich Zielonych Wzgórzach oraz w trakcie przewożenia go na izbę wytrzeźwień. Co więcej, nietrzeźwy mężczyzna zwyzywał i groził policjantom, a oprócz tego opluł funkcjonariuszkę i usiłować odgryźć palec jej kolegi z patrolu! Całe zajście zarejestrowała kamera umieszczona na mundurze funkcjonariusza.

Daniel M. został oskarżony o znieważenie policjantów i naruszenie ich nietykalności cielesnej i jak podaje portal poranny.pl, w piątek, 29 czerwca w Sądzie Rejonowym w Białymstoku zapadł wyrok w tej sprawie. Sąd pozytywnie rozpatrzył wniosek prokuratury i zgodził się na warunkowe umorzenie postępowania wobec Daniela M., wyznaczył mu jednak dwuletni okres próbny. Oskarżony ma też wpłacić 3 tysiące złotych na wybrany cel charytatywny.

Podobno obie strony postępowania doszły do porozumienia, a 28-latek zgodził się zapłacić funkcjonariuszom po kilka tysięcy złotych zadośćuczynienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*