środa, Marzec 20, 2019
More
  Strona główna Gwiazdy Plotki o Drake'u okazały się prawdą! Raper przyznał się w piosence...

  Plotki o Drake’u okazały się prawdą! Raper przyznał się w piosence…
  W zeszłym miesiącu media obiegła informacja, że Drake jest ojcem małego Adonisa. Plotki o rzekomym ojcostwie artysty wróciły na portale za sprawą rapera Pushy T, który w swoim utworze oskarża Drake’a o kłamstwo i każe mu kochać i szanować swoje dziecko. Okazuje się, że doniesienia okazały się prawdą. Drake jest ojcem.

  Chłopiec to owoc romansu 31-letniego rapera z byłą gwiazdą porno Sophie Brussaux. Pierwszy raz informacja o ojcostwie Drake’a wypłynęła w maju zeszłego roku. Cztery miesiące wcześniej, raper i Brussaux zostali sfotografowani w Amsterdamie. Kobieta twierdzi, że to tam zaszła w ciążę z artystą. Drake początkowo zaprzeczył tym informacjom.

  Artysta dopiero teraz zdecydował się przyznać, że został ojcem, a poinformował o tym w nowej piosence EmotionlessNie ukrywałem dziecka przed światem. Ukrywałem świat przed moim dzieckiem – możemy usłyszeć utworze.

  Gratulujemy!
  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...