środa, Marzec 20, 2019
More
  Strona główna Gwiazdy Koncert Beyonce i Jaya-Z w Polsce. Słomki za 3 tysiące złotych, to...

  Koncert Beyonce i Jaya-Z w Polsce. Słomki za 3 tysiące złotych, to nie wszystko, zobacz jakie wymagania postawiła gwiazda…
  W tę sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się długo wyczekiwany koncert Beyonce i Jaya-Z w ramach trasy koncertowej OTR II. Organizatorzy mieli niełatwe zadanie – wokalistka bowiem ma bardzo konkretne zachcianki.

  Jedna osoba ze świty Beyonce zdradziła w rozmowie z Daily Star, jakie wymagania muszą spełnić organizatorzy koncertów, aby piosenkarka u nich wystąpiła.

  Okazuje się, że diwa wymaga, aby jej współpracownicy byli ubrani w uniformy ze 100-procentowej bawełny. Garderoba musi mieć koniecznie odświeżone, białe ściany oraz zasłony, a także być wyposażona w skórzane sofy. W toalecie gwiazda wymaga, aby założono nowe deski, obok których będzie wisiał czerwony papier toaletowy.

  Ponadto, dla piosenkarki muszą być też przygotowane ekologiczne przekąski i sałatki. Woda ma mieć temperaturę dokładnie 21 stopni i być podana z ręcznie rzeźbionymi kostkami lodu oraz tytanowymi słomkami, których cena wynosi… 3 tysiące złotych!

  Beyonce jest bardzo zdyscyplinowana i traktuje wszystko niezwykle poważnie, więc oczekuje, że lista żądań będzie przestrzegana – zdradza źródło.

  Trasa koncertowa państwa Carter rozpoczęła się 6 czerwca w Cardiff i zagości w 15 miastach Europy oraz w 21 miastach Ameryki Północnej. Ceny biletów na warszawski koncert zaczynały się od 82 złotych, a najdroższe bilety VIP kosztowały nawet 3564 złotych.
  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  Kazimierz Marcinkiewicz mówi o małżeństwie z Isabel: „Trafił mi się horror”

  Pod koniec października małżeństwo Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie dobiegło końca, jednak mylił się ten, kto sądził, że to koniec wzajemnych przepychanek słynnej...