Związek z drugim człowiekiem zmienia, co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Tyczy się to nie tylko naszych niektórych nawyków i zachowań, ale również pracy nad charakterem. Zmieniamy się nierzadko także pod względem wizualnym – chodzimy szczęśliwsze, bardziej wyprostowane lub smutne i zgarbione. Chcemy się stroić lub przypodobać wybrankowi serca. Nie warto jednak zmieniać całej siebie. Zobacz 6 rzeczy, których nie powinnaś zmieniać dla żadnego księcia z bajki!

1. Zmieniać wyglądu

Zapamiętaj raz na zawsze – wiążemy się z drugim człowiekiem nie po to, żeby zmieniać go wedle własnych oczekiwań, ale dlatego, że spośród wielu ludzi, to właśnie on zwrócił naszą uwagę najbardziej, zachwycił nas, zauroczył i rozkochał. Jeśli on wymaga od Ciebie zmiany koloru włosów, powiększenia biustu, zrzucenia kilogramów… Nie zależy mu na Tobie, ale na wyobrażeniu, jakie ma w swojej głowie. A Ty nie jesteś przecież plasteliną do lepienia.

2. Rezygnować ze znajomości

Mężczyzna, który pojawia się nagle w naszym życiu, potrafi przewrócić je do góry nogami. Wiemy o tym doskonale. Pamiętaj jednak, że zanim przyszedł, radziłaś sobie w życiu bez niego. Miałaś jakieś plany, zainteresowania, zwyczaje, znajomych. Nie rezygnuj z ludzi, których towarzystwo lubisz, dla kogoś, kto czuje inaczej. Jeśli Twój facet nie lubi Twojej przyjaciółki, to jego problem. Możesz spotykać się z nimi osobno.

Ciąg dalszy na następnej stronie…

Total
99
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*