Tytułowe pytanie to odwieczny dylemat wielu kobiet. Historia jest niezwykle prosta – jest on i jest ona. Ona ma motyle w brzuchu od pierwszego spotkania, on albo niekoniecznie, albo nie daje tego po sobie poznać, albo nie robi tego tak okazale, jak ona by chciała. Co zrobić, by facet oszalał na naszym punkcie? Których zachowań unikać, by się nie znudził? Czytajcie nasz dzisiejszy artykuł!

1. Nie biegaj za nim ani wokół niego

Wiele kobiet zapomina, że faceci to urodzeni zdobywcy. Cała zabawa w kotka i myszkę polega na tym, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety, znają swoje miejsce w tej grze. Oni chcą podbijać, chcą rywalizować, chcą, żeby wcale nie było łatwo. Nie upraszczaj mu więc znalezienia drogi do swojego serca – niech się chłopak trochę natrudzi! Gwarantujemy, że wyjdzie to na dobre zarówno Tobie, jak i jemu.

2. Dozuj przyjemności

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że cierpliwość popłaca, a wyczekane smakuje najlepiej. Miał rację, dlatego nie wystawiaj się na tarczy już od pierwszego spotkania. Jeśli zdecydowaliście się na spotkanie, nie zapraszaj go od razu do siebie na wykwintną kolację. A jeśli do takiego spotkania już doszło, nie szykuj się jak na galę rozdania Oscarów. Zamówcie pizzę, zrób popcorn. Bez szaleństw – facet musi wiedzieć, że powinien na Ciebie zapracować i zasłużyć. Później, czegokolwiek nie ugotujesz, będzie naprawdę zachwycony!
Ciąg dalszy na następnej stronie…
Total
20
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*