W kwestii zdrady w związku, nie ma żadnych reguł. Trudno się przed nią uchronić, przewidzieć ją czy zapobiec. Nawet w relacjach, które uchodzą z zewnątrz za idealne, dochodzi czasami do momentu, w którym któryś z partnerów decyduje się na skok w bok. My, kobiety, przeżywamy to szczególnie intensywnie, nierzadko obwiniając za całe zajście siebie i doszukując się logicznego wytłumaczenia. Zobaczcie 8 pytań, które chciałaby zadać facetowi niejedna zdradzona kobieta.

1. Ile razy?

To jedno z pierwszych pytań, które przychodzi do głowy większości zdradzonych kobiet. Pragniemy wiedzieć, ile razy i z iloma kobietami nasz partner nas zdradził – z jednej strony, chciałybyśmy, aby ta liczba była jak najniższa, z drugiej jednak wiemy, że im wyższa, tym łatwiej będzie nam podjąć decyzję o odejściu.

2. Kochasz ją?

Analizując powody, dla których nasz facet skoczył w bok, zastanawiamy się nad głównym motywem, który popchnął go do tej decyzji – czy był to jedynie czysty, fizyczny impuls czy towarzyszyło temu jednak coś więcej. Jeśli mężczyzna żywi uczucia do kobiety, z którą zdradził partnerkę, sytuacja jest naprawdę kiepska, bowiem dopuścił się on nie tylko zdrady fizycznej, ale i emocjonalnej. Ta druga boli często najmocniej.

Ciąg dalszy na następnej stronie…

Total
26
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*